Гейміфікація навчання

Сьогодні деяких дітей не так легко зацікавити у навчанні, особливо коли нас оточують лептоти, смартфони, планшети та інші девайси, які дозволяють потрапити у світ інтернету. А там значно цікавіше! Науковці та працівники сфери освіти вирішили поєднати навчання та комп'ютерні ігри, як наслідок - підвищується відсоток зацікавленості до такого роду навчання навіть у завше пасивних учнів. Пропонуємо випробувати такий спсобі навчання у наступних трьох іграх, які присвячені темі безпечного інтернету.

Дикие web-леса 

 

Це онлайн гра створена в рамках програми Ради Європи "Будуємо Європу для дітей разом з дітьми"


Безопасный интернет с Дисней

 

Гра для дітей та батьків. Дітям пропонується пройти завдання, таким чином зібравши інформацію про безпечні подорожі сторінками інтернету, а батьки мають змогу ознайомитись з інформацією щодо того як вберегти дітей від згубного для них контенту.


Проект «Разбираем интернет» 

Проект «Розбираємо Інтернет» розповідає про устрій електронного мозку мережевого простору. Користувачі мають змогу дізнатися про те, як отримати доступ до знань, знаходити потрібну інформацію, критично оцінювати контент, створювати власні інтернет-проекти, спілкуватися - і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки.

Корисні підказки 2. Увага! Інтернет!

В Інтернеті маса цікавого, але, на жаль, в ньому можна натрапити на щось небезпечне. Щоб цього не сталося треба бути дуже уважним!


Медіазнайко

 розрахована на дітей віком 15-17 років.

У грі 9 тем:

«Що таке інформація?»

«Історія ЗМІ»

«Аналізуємо ЗМІ»

«Свобода слова та її обмеження»

«Всередині ЗМІ»

«Друковані ЗМІ»

«Телебачення»

«Радіо»

«Інтернет»

«Узагальнення».